Kulisbet Para Çekme

Kulisbet Para Çekme

Kulisbet’te para çekme işlemleri de kolay ve anlaşılır arayüz ve alanında uzman personelleri ile çok hızlı ve güvenli. Para çekme işlemlerinizde Papara , Banka Havalesi , Bitcoin , Anında Havale , Anında Papara , Rocketpay , Kredi Kartı , Maksi Papara ve Maksi Banka yöntemlerini tercih edebilirsiniz .

Para Çekme işlemlerinizin risk birimleri ve finans birimleri tarafından çok kısa sürede incelenerek çekmek istediğiniz tutarın hesabınıza kısa sürede geçmesini sağlıyorlar. Değerli müşterilerine işlem güvenliklerini sağlamak adına ve işlemin hızlı gerçekleşmesi adına farklı çekim yöntemlerine yönlendirebiliyorlar. Müşterilerimizin işlem güvenlikleri açısından

Kulisbet’in uzun zamanlı analizler ve ilgili kurumlarla görüşmeler sonucunda almış olduğu bazı kararları da sizlerle paylaşmak isterim. Gün içerisinde maksimum 2 kez çekim gerçekleştirebilir, bir gün içerisinde minimum 100 TL ve maksimum 7.500 TL olarak çekim gerçekleştirebilirsiniz. Her şey sizin mutluluğunuz ve güvenliğiniz için. Kulisbet’e henüz  katılmadıysanız sunmuş olduğu ayrıcalıklarla doya doya bahis yapmanın mutluluğuna yaşamak için sabırsızlıkla beklediklerine eminim.